Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Vaasan Saskioiden valokuvat http://picasaweb.google.com/vaasan.saskiat

Porin Saskiat r.y.   http://www.porinsaskiat.fi/

Vaasan Taiteilijaseura   http://www.vaasantaiteilijaseura.fi/yleista.htm

Pasi Kuhalampi   http://www.pkuhalampi.tk

Raili Halme   http://www.netikka.net/raili.halme/

Asko Halme   http://www.askohalme.com/

Tapani Tammenpää   http://www.kuvataiteilijamatrikkeli.fi/taiteilija.asp?id=1439

Helsingin Saskia ry www.saskia.fi

Draamapaja Kirsti Mäkelä http://draamapaja.suntuubi.com

Tampereen Saskiat r.y. http://www.tampereensaskiat.com

Turun Saskiat r.y.  http://www.turunsaskiat.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

©2018 Vaasan Saskiat r.y. - suntuubi.com